Blogs

Izmaiņas saistībā ar Covid-19

Sekojot Latvijas valdības un Veselības ministrijas ieteikumiem, lai aizsargātu savu darbinieku un klientu veselību, Inbank Latvia birojs Rīgā, Akmeņu ielā 14 ir slēgts apmeklētājiem līdz 2021.gada 6.aprīlim.

Praktikants vakar, jaunais speciālists jau šodien

Iepazīsimies, esmu Simona, Inbank Latvia Biznesa Procesu speciāliste. Inbank kolektīvam pievienojos pirms 4 mēnešiem, bet ar uzņēmumu esmu pazīstama jau ilgāku laiku – kopš 2018. gada vasaras.

Stāsts Par Inbank Dāmām 💐

Pašmāju Inbank dāmas grib ēst un nepieņemties svarā, Lietuvas daiļā dzimuma pārstāves grib lasīt prātus, bet Igaunijas kolēģēm tīri labi patiktu ceļot laikā. Tā, stop – par visu pēc kārtas. Tuvojoties Sieviešu dienai, mēs apkopojām un analizējām datus par Inbank dāmu vēlmēm, sapņiem, mīļākajiem ziediem un saldējuma garšām.

Inbank grupas peļņa sasniedz 10 miljonus eiro

Finanšu tehnoloģiju kompānijas SIA Inbank Latvia pārdošanas rezultāti aizvadītā gada 4. ceturksnī pieauguši par 14 miljoniem eiro jeb 17%, salīdzinot ar 2018. gada tādu pašu periodu.

Pievienojamies Finanšu nozares asociācijai

Finanšu tehnoloģiju kompānija SIA “Inbank Latvia” kļuvusi par Latvijas Finanšu nozares asociācijas asociēto biedru.

Dāvis Zeps

Inbank grupa noslēdz finanšu gadu ar rekordlielu peļņu, stiprinot līdzšinējās tirgus pozīcijas

Inbank Latvia aizvadītajā gadā sasniedzis līdz šim augstākos peļņas un izaugsmes rādītājus kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijas tirgū 2015. gadā. Savas pozīcijas Inbank grupa pārliecinoši stiprinājusi arī citās valstīs, uzrādot 9,3 miljonus lielu peļņu un turpinot pilnveidot arī piedāvāto pakalpojumu klāstu un kvalitāti.

Ģirts Lediņš

Ģirts Lediņš: Inbank galvenā vērtība ir lietu funkcionalitāte: fokuss uz vienu produkta grupu, izcila klientu pieredze un procesu vienkāršošana.

Kādas būs ievērojamākās izmaiņas patēriņa kreditēšanā pēc 5-10 gadiem? Kas šajā jomā varētu mainīties? Kāda, Jūsuprāt, ir nākotnes banka? Kādus pakalpojumus tā sniegs? Un kādus banku pakalpojumus pārņems fintech jeb finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumi?

Inbank jaunumi

Inbank AS iegādājas 100% UAB Mokilizingas akciju

Šodien, 22. maijā, Inbank AS no AS LHV Group un UAB Inovatyvūs prekybos sprendimai iegādājās 100% UAB Mokilizingas akciju. Transakcijas cena bija 15 miljoni eiro.
Kā norāda „Inbank“ Uzraudzības valdes priekšsēdētājs Priit Põldoja, „Mokilizingas” ir labi pārvaldīts uzņēmums ar ievērojamu izaugsmes potenciālu, kas labi iederas „Inbank“ stratēģijā, kura paredz uzņēmuma darbību izvēršanu citās valstīs.

Inbank jaunumi

Ar 03.04.2018 atjaunots cenrādis

Ar šodienu (03.04.2018) spēkā stājas jaunais SIA “Inbank līzings” cenrādis. Jauno cenrādi iespējams apskatīt šeit – Cenrādis.

Esam pārvākušies uz jaunām telpām Akmeņu ielā 14

Mums, Inbank Latvija kolektīvam, 2018.gads iesākās ar pozitīvām pārmaiņām un pārvākšanos uz jauno biroju, kas atrodas tieši blakām Latvijas Nacionālajai Bibliotēkai – Akmeņu ielā 14.