Blogs


Stāsts Par Inbank Dāmām 💐

Pašmāju Inbank dāmas grib ēst un nepieņemties svarā, Lietuvas daiļā dzimuma pārstāves grib lasīt prātus, bet Igaunijas kolēģēm tīri labi patiktu ceļot laikā. Tā, stop – par visu pēc kārtas. Tuvojoties Sieviešu dienai, mēs apkopojām un analizējām datus par Inbank dāmu vēlmēm, sapņiem, mīļākajiem ziediem un saldējuma garšām. Iedomājieties, cik daudz laika turpmāk tiks ietaupīts, izvēloties dāvanas? Atver tabulu un – hops – latvietēm cieņā ir hokejs un pistāciju saldējums!

Jo dzīve ir jāsvin katru dienu

Lai arī bieži nemēdzam to skaļi atzīt, patiesībā dzīve nudien nebūtu tik burvīga un prieka pilna, ja ne jūs, dārgās dāmas. Tādēļ veicām aizraujošu pētījumu, kas kaut nedaudz palīdzēja atrast koordinātas uz jūsu mīļāko ziedu, filmu un šokolādes Bermudu trijstūriem. Jo būsim godīgi – ne vienmēr tās izdodas atrast ar pirmo vai pat trešo un piekto piegājienu. Un te nu tās ir rokā… gandrīz.

Rozes vai Tulpes – kurš kuru?

Iespējams, pie mūsu neziņas ir nedaudz vainojami ziedu tirgotāji, kas uzstājīgi mums grib notirgot plīša lācīti, Rafaello un sarkanu rožu pušķi, taču patiesība ir nedaudz citādāka. Kā izrādās, visu trīs Baltijas valstu dāmas dod priekšroku tulpēm (taču mums ir aizdomas, ka tas ir tikai pavasara gaidu ietekmē). Lietuvā šie ziedi svin absolūtu uzvaras gājienu, kamēr Latvijā tiem cieši seko puķu zirnīši, bet Igaunijā – rozes. Redzi, cik noderīgi dati!

Dodamies gastronomijas virzienā

Izrādās, ka pašmāju dāmām dzīve ir gana salda, jo viņām cieņā ir tumšā šokolāde. Savukārt kaimiņvalstu kolēģes neatsakās no papildus salduma, pārliecinošā vairākumā baudot piena kakao izstrādājumus. Runājot par saldējumu, latvietēm droši vari nest ciemos pārbaudītas vērtības – šokolādes, vaniļas, karameļu un pistāciju gardumus. Kaimiņmeitenes gan būs grūtāk pārsteigt, ja vien veikalu plauktos neatradīsi sāļās karameles, aveņu, mango, kokosriekstu un košļeņu garšas darinājumus. Bet viens lielums gan ir nemainīgs – šokolādes gabaliņi. Visur. Daudz.

Neredzamības apmetnis un lidošana

Kurš gan nav spēlējis spēli “Ja tev būtu viena superspēja, tā būtu…”! Tādēļ neliedzām šo prieku arī mūsu dāmām un ļāvām viņu iztēlei vaļu. Secinājums – topā ir vecā labā klasika jeb lidošana, neredzamība un teleports, taču netiek smādētas arī tādas smalkas spējas kā prātu lasīšana, manipulācijas ar laiku un mirkļa apstādināšana, kā arī filantropija jeb vēlme attīrīt pasauli no atkritumiem un visus darīt priecīgus. Un kur nu bez ēdu-cik-gribu-un-nepieņemos-svarā superspējas – to iegūt vēlētos visu Baltijas valstu dāmas.

Tagad nedaudz par tehniku (tiešām nedaudz)

Kā tev šķiet, kura ir dāmu iecienītākā auto krāsa? Ja tikko iedomājies mazu, dzeltenu vai rozā vabolīti – nepareizi. Par auto modeļiem mēs gan neko dāmām nevaicājām, taču viens ir pilnīgi skaidrs – modē joprojām ir melnā krāsa! Turklāt pārliecinoši visās trīs Baltijas valstīs. Otrās vietas ieguvēja – sarkanā krāsa – gan mūs daudz nepārsteidza, taču šķita, ka tā būs mainītām lomām ar melno vai vismaz kādu citu krāsu. Redzi? Bermudu trijstūris! Taču loģiski padomājot, tā patiešām ir pilnīgi normāla izvēle mūsu platuma grādiem, tādēļ priecājamies par mūsu daiļavu racionālo pieeju šai lietai.

Šausmu filmas vai romantika?

Iedomājies vakaru, gardumus un “Netflix and chill”. Jā, šoreiz mēs tiešām runājam par filmām, nevis to, kas slēpjas aiz šī slenga. Tātad – ir laiks jums ar dāmu izlemt, kāda žanra filmu skatīties. Vai vari tūlīt un tagad pateikt dāmas atbildi? Piedod, bet šausmu filmas nāksies skatīties vienam, jo latvietes (jā, jā – zinām, ka pētījums tika veikts tikai Inbank ietvaros, taču tendenci nevar nepamanīt) dod priekšroku… drāmām. Pozitīvais šajā aptaujas segmentā ir fakts, ka lietuvietes un igaunietes lielāku priekšroku dod komēdijām. Varbūt tāpēc, ka ēd saldējumu ar košļeņu garšu?

Piecdesmit greja nokrāsas

Nu nē taču – ne jau par to filmu mēs runājam, bet gan par acu krāsām! Kā izrādās, Inbank Latvia dati un darījumi galvenokārt tiek pārraudzīti ar zaļām acīm, kurām seko zilas, pelēkas un dažas brūnas. Lietuvas filiāles monitorus visvairāk pēta kolēģes ar zilu acu krāsu, un tām seko pelēku, zaļu un brūnu acu pāri. Savukārt Igaunijas birojos visbiežāk sastapsi pelēku, brūnu un zilu acu īpašnieces un tikai dažus zaļu acu pārus. Secinājums nemaz nav pārsteidzošs – pelēkais ar visu veidu zilajām un zaļajām nokrāsām ir ielikts mūsu gēnu šūpulī.

Ar matiem gan ir vienkāršāk – tur vienos vārtos ir brūnā matu krāsa, otrajā vietā atstājot gaišmates. Varavīksnes krāsas mēs nemaz necerējām ieraudzīt šajā pētījumā, taču izrādās, ka Igaunijā uz vienas rokas pirkstiem tādas dāmas ir saskaitāmas.

Un tagad pats galvenais jeb kas Inbank dāmām uz sirds

Lai notvertu nedalītu dāmas uzmanību, nepietiek vien ar pistāciju saldējumu – ir jārok dziļāk. Un šķiet, ka mums tas ir izdevies! Mēs esam bezgala lepni, ka Inbank dāmas ir ne vien šarmantas, bet patiesi gudras, atraktīvas un naskas uz visa jaunā izmēģināšanu. Ja sāksim uzskaitīt visus viņu hobijus un aizraušanās šajā bloga rakstā, tad peles skrollošanas pirksts drīz vien būs pavisam saguris. 

Tādēļ teiksim sekojošo – neviens pats stereotips nepiedzīvoja uzvaras gājienu, apliecinot, ka dāmām interesē tikai spa procedūras un vīns ar draudzenēm. Inbank dāmas labprāt dodas makšķerēt, cilāt svarus, slēpot, skatīties futbola un hokeja spēles, gleznot, kāpt klintīs, fotogrāfēt un spēlēt tenisu. Un, protams, viņas ir lieliskas kulināres un stila pārzinātājas. Par jums, daiļās dāmas!