Karjera Inbank

Sper gudru soli

Pacel savu karjeru nākamajā līmenī, strādājot plecu pie pleca ar citiem zinātkāriem cilvēkiem. Un reizē gūsti no tā prieku.

ib.career.header.imageAlt

Starptautiska komanda no visas pasaules

420+

darbinieku visā Eiropā

17

pārstāvētu tautību

53%

sieviešu vadošos amatos

Pievienojies misijai veidot mūsdienīgus finansēšanas risinājumus

Mēs esam vadošais integrētās finanšu platformas nodrošinātājs, kas palīdz cilvēkiem iegādāties vajadzīgo tad, kad nepieciešams, tieši viņu iecienītākajos veikalos un pie labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Un mēs paplašināmies visā Eiropā. Strauji.

ib.career.people.careerPeople.imageAlt

Pievienojies mums un sasniedz savus karjeras mērķus

ib.career.people.careerPeople.noOffersImgAlt

Šobrīd aktuālu vakanču nav

Dodamies pretī mērķiem, paturot prātā mūsu vērtības:

ib.career.goalsWithValues.smart.imageAlt

Gudrība

Mēs esam sajūsmā par zinātkāriem cilvēkiem, kuriem patīk izprast lietu darbības mehānismus. Un tad atrast veidu, kā padarīt tās vēl labākas.

ib.career.goalsWithValues.open.imageAlt

Atvērtība

Mēs neļaujam uzņēmuma struktūrai traucēt atklātai komunikācijai. Tieši otrādi – mēs iedrošinām savus darbiniekus dalīties domās un idejās.

ib.career.goalsWithValues.active.imageAlt

Rīcība

Mums patīk rīkoties. Esam ambiciozi, ar lieliem plāniem un garu ideju sarakstu, ko izmēģināt. Tāpēc – uz priekšu!

Mums patīk dzīvot labi

Tiecoties pēc labākajiem rezultātiem darbā, mēs gādājam, lai mūsu darbiniekiem būtu gan aizraujoši izaicinājumi, gan dāsni ieguvumi.

01

Nepārstāj mācīties

Līdzekļi grāmatām, mācību budžets dažādiem semināriem un personalizētām mācību programmām, kā arī iekšējām komandas apmācībām.

02

Paņem brīvu

Apmaksātas labsajūtas dienas un papildu atvaļinājuma nedēļa, lai rūpētos par savu ķermeni un prātu. 6 nedēļu papildu atvaļinājums pēc 4 nostrādātiem gadiem.

03

Izbaudi ekstras

Veselības apdrošināšana vai budžets sporta apmeklējumiem, jauna darbinieka piesaistes bonuss un citas.

04

Sajūti atbalstu

Komanda, kas vienmēr tevi atbalsta un vienmēr strādā kā viens vesels spēcīgā un stabilā uzņēmumā.

Kāpēc pievienoties mūsu dinamiskajai komandai?

Gudrība var izpausties dažādi. Tu vari būt daudz lasījis, gudrs sadzīvē, gudrs tehniskās lietās vai būt gudrs orators. Lai kāda būtu tava gudrība, Inbank to novērtēs un palīdzēs attīstīt.

ib.career.dynamicTeam.imageAlt

Izaicinājumi un izaugsme

Pasaule virzās uz priekšu aizvien ātrāk. Mēs no tā nebaidāmies. Patiesībā mums patīk izaicināt sevi. Mēs steidzam pasaulei līdzi un turpinām attīstīties. Nezināmo uzlūkojam kā jaunu iespēju mācīties. Un Inbank mēs varam mācīties no labākajiem šajā biznesā — viens no otra. Šeit tu vari veidot savu karjeru, uzzināt, kas tev padodas vislabāk, un visā pilnībā atraisīt savu potenciālu.

ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt
ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt

Svinam panākumus

Lai arī mēs savu darbu uztveram nopietni un esam vērsti uz rezultātu, mēs nekad nelaižam garām iespēju priecāties par saviem panākumiem. Pastāvīgi kaut kas notiek – kāds mazāks komandas pasākums, kopīga svētku svinēšana vai sporta izbrauciens. Mums ir svarīgi apbalvot ikvienu par sasniegto.

ib.career.identity.artwork.peopleGoing.imageAlt
ib.career.people.manPhotographingDog.imageAlt
ib.career.identity.artwork.inbankBendingWoman.imageAlt

Elastīga darba vide

Tikai tu zini, kad un kur tev darbi sokas vislabāk. Neatkarīgi no tā – dažas dienas nedēļā strādā attālināti, pāris mēnešus pārcelies uz citu valsti, strādā pēc elastīga grafika vai nepilnu slodzi – mēs vēlamies tev un ikvienam nodrošināt labāko darbavietu un darba režīmu. Mūsu birojos esam izveidojuši īpašas un, protams, labi aprīkotas zonas komandām, kur sadarboties un nākt klajā ar radošiem risinājumiem. Tāpat pie mums atradīsi daudz uzkodu un dzērienu labam enerģijas līmenim.

ib.career.people.manSmiling.imageAlt
ib.career.people.womanSmile.imageAlt
ib.career.identity.artwork.personStanding.imageAlt
ib.career.makeSmartMove.imageAlt

Karjera Inbank

Sper gudru soli

Mēs vienmēr meklējam mērķtiecīgus un aizrautīgus cilvēkus. Ja tev patīk tas, ko dari, un vēlies doties augstāk pa karjeras kāpnēm – nāc un sasniedz virsotnes kopā ar mums.