Par Inbank

Veidojam izaugsmes ekosistēmu

Mēs esam finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas savieno tirgotājus, patērētājus un finanšu iestādes savā nākamās paaudzes finanšu platformā.

ib.about.header.imageAlt

Kurp tālāk?

ib.about.proof.imageAlt

896,000+

šobrīd spēkā esošu līgumu ar
apmierinātiem pircējiem

5,800+

Inbank sadarbības partneru ar pilnībā integrētu finansēšanas platformu

8

Eiropas tirgi, kuros turpinām strauji augt

Mūsu stāsts

Inbank attīsta arvien jaunus risinājumus, lai sniegtu mūsu partneriem vislabāko pieredzi. Jau no paša sākuma sapratām, ka patēriņa finansēšanā galvenais virzītājspēks ir pieejamība. Tāpēc sākām ieviest jauninājumus, atdalot finansēšanu no tradicionālās banku darbības un piedāvājot to tieši tirdzniecības vietā, kur notiek ikdienas iepirkšanās.

Šodien mēs piedāvājam nevainojamus finansēšanas risinājumus mazumtirdzniecībai visās formās un apmēros, sākot no tradicionāliem līdz visprogresīvākajiem uzņēmējdarbības modeļiem un pakalpojumiem kā tiešsaistē, tā klātienes veikalos. Tādējādi finansēšana notiek īstajā laikā un īstajā vietā. Padarot finansēšanu par produkta vai pakalpojuma neatņemamu sastāvdaļu, mēs palīdzam saviem 5800+ tirdzniecības partneriem attīstīties vēl straujāk.

ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt
ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt

Ko esam sasnieguši?

Inbank tika dibināta 2010. gadā Tallinā, Igaunijā. To paveica finansēšanas eksperti – Jans Andreso un Prīts Poldoja. Viņi meklēja un atrada veidu, kā finansēšanu piedāvāt ārpus tradicionālajām bankām, tieši tirdzniecības vietā, kur notiek ikdienas iepirkšanās.

Inbank panākumu atslēga

Mēs esam dzimuši Igaunijā, vienā no pasaules digitālākajām ekonomikām, un esam gatavi pārbūvēt Eiropas patēriņa finansēšanas tirgu.

Mērķtiecīgi

Kopš 2010. gada mūsu vienīgā misija ir palīdzēt partneriem izveidot vislabāko mazumtirdzniecības pieredzi. Šobrīd esam daļa no iespaidīgas partneru ekosistēmas.

Uzņēmīgi

Mēs nekad neapstājamies pie sasniegtā un vienmēr esam atvērti jaunām idejām. Mums ir veiksmīgu kopuzņēmumu pieredze un prasme apgūt aizvien jaunus tirgus.

Uz tehnoloģijām vērsti

Piedāvājam pilnībā integrētu un pielāgojamu platformu, kas balstīta mūsdienīgās patentētās tehnoloģijās un nākamās paaudzes kreditēšanā. Tā ir pierādīta uzvaras formula.

Sekmīgi

Inbank grupai ir banku licence kopš 2015. gada ar piekļuvi ES noguldījumu tirgiem un Nasdaq Baltijas fondu biržā kotētas obligācijas ar ienesīgu izaugsmi jau 12 gadus.

ib.about.makeSmartMove.imageAlt

Karjera Inbank

Sper gudru soli

Mēs vienmēr meklējam mērķtiecīgus un aizrautīgus cilvēkus. Ja tev patīk tas, ko dari, un vēlies doties augstāk pa karjeras kāpnēm – nāc un sasniedz virsotnes kopā ar mums.