Par Inbank

Inbank ir Igaunijas kredītiestāde, kas šobrīd savus pakalpojumus piedāvā Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. Mēs vēlamies izmantot dažādus digitālos risinājumus, lai piedāvātu savus produktus vietās, kur tie ir nepieciešami. Inbank šobrīd ir aptuveni 737 000 aktīvu klientu līgumu četrās valstīs. 

Inbank misija

Mēs palīdzam mūsu partneriem pārdot vairāk, vienkāršojot iepirkšanās procesu un padarot finansēšanu pieejamāku.

Starptautiskums

Inbank stratēģijas pamatā ir paplašināties jaunos Eiropas tirgos ar saviem noguldījumu un patērētāju finansēšanas produktiem. Šobrīd Inbank darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā, kā arī mēs pieņemam noguldījumus no Vācijas, Austrijas un Nīderlandes.

Šeit skatiet Inbank filiāļu atrašanās vietas

Inbank vērtības

Mēs tiecamies būt aktīvi, gudri un atvērti. 

Inbank’s values aktīvi

Mēs esam aktīvi

Mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas. Mēs sagaidām rezultātus, novērtējam neatlaidību un mācāmies no neveiksmēm.

Inbank vērtības grudri

Mēs esam gudri

Mēs cienām zinātkārus, neparastus prātus, kas nebaidās rosināt pārmaiņas. Mēs novērtējam profesionālismu, praktiskus risinājumus un uzmanības pievēršanu detaļām.

Inbank vērtības aktīvi

Mēs esam atvērti

Mēs esam profesionāla komanda, kurā svarīgs ir katrs no mums. Viedokļu dažādība, intelektuāla argumentācija un sadarbība tiek ļoti novērtēta.

Piedāvājumi talantiem

Inbank vienmēr meklē jaunas personības un talantus, kurus uzņemt savā komandā.  Vai vēlieties būt daļa no mums? Ja meklējiet izaicinājumu un Jums ir pieredze banku darbībā vai informāciju, vai komunikāciju tehnoloģiju jomā, lūdzu, sazinieties ar mums - hr@inbank.lv.

Darba piedāvājumi
about.offers.alt