Auto līzings carLeasing.header.subTitle

Ērtākais risinājums automobiļa iegādei

EUR
Ikmēneša maksājums

- EUR

Vērtības atlikums - EUR

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz aptuvenu priekšstatu par ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu. 

Kāpēc izvēlēties Inbank auto līzingu?

Pieteikšanās Inbank auto līzingam ir vienkārša, Jūs saņemsiet atbildi uz savu pieteikumu vienas darba dienas laikā un nav nepieciešama pirmā iemaksa un vispārējā apdrošināšana. Jūs varat izvēlēties līzingu ar termiņu līdz pat sešiem gadiem. Auto piederēs Jums jau no paša sākuma.

Auto līzinga procentu likme ir zema: sākot no 6,9% gadā.

Nav jāveic pirmā iemaksa un KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga.

Līzinga periods ir 24-72 mēneši.

Jūs saņemsiet atbildi uz savu pieteikumu vienas darba dienas laikā un, ja atbilde būs pozitīva, Jūs nekavējoties varēsiet parakstīt līgumu.

Pieteikšanās auto līzingam ir vienkārša

1

Piesakieties ar internetbankas starpniecību

Autorizējieties internetbankā ar savu Smart-ID vai ID-karti un aizpildiet auto līzinga pieteikumu.
2

Parakstiet līgumu

Jūs varat parakstīt līgumu ar elektronisko parakstu. Ar līgumu Jūs pilnvarojat Inbank nodibināt komercķīlu uz automobili, kuru iegādāsieties. Ķīlas tiesības būs spēkā līdz kredīta termiņa beigām.

Iegādājieties transportlīdzekli

Mēs pārskaitīsim kredīta summu jūsu kontā vienas darba dienas laikā pēc līguma noslēgšanas. Jūs varat izmantot naudu jūsu izvēlētā transportlīdzekļa iegādei 7 dienu laikā pēc kredīta summas saņemšanas.

Noteikumi un nosacījumi

Summa: 15 000 - 25 000 EUR

Termiņš: 24 - 72 mēneši

Procentu likme: no 6,9% līdz 10,9% gadā atkarībā no jums piedāvātajiem nosacījumiem

Līguma administrēšanas maksa: 3.50 EUR mēnesī, kas ir iekļauti ikmēneša maksājumā

MĒS VARAM PIEDĀVĀT JUMS AUTO LĪZINGU, JA:

 • Jums ir vismaz 21 gads un esat Latvijas pilsonis(-e) vai Jums ir uzturēšanās atļauja
 • Jūsu mēneša neto ienākumi ir vismaz 600 EUR
 • Jūs pienācīgi izpildāt savas finanšu saistības
 • Jūs iesniedzat iegādātā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības kopiju 14 dienu laikā no kredīta summas izmaksas brīža, nosūtot to uz e-pasta adresi info@inbank.lv
 • Jūs pilnvarojat mūs nodibināt reģistrētu ķīlu uz transportlīdzekli, kas tiks iegādāts saskaņā ar auto līzinga līgumu

KREDĪTA ATMAKSA PIRMS TERMIŅA

Jūs varat veikt auto līzinga summas atmaksu pirms termiņa daļējā vai pilnā apjomā jebkurā laikā, un tādā gadījumā jums nebūs jāmaksā procenti vai citas maksas par laiku, kurā neesat izmantojis(-usi) kredītu. Jūs to varat izdarīt, iesniedzot rakstisku pieteikumu Inbank klientu apkalpošanas daļai un norādot atmaksājamo summu un datumu, kurā plānojat veikt atmaksu. Pēc tam mēs informēsim Jūs par galīgo summu, kas jāatmaksā.

REĢISTRĒTAS ĶĪLAS NODIBINĀŠANA

Auto līzinga līgumu iespējams noslēgt tikai tad, ja tiek nodibināta reģistrēta ķīla uz iegādājamo transportlīdzekli. Reģistrētas ķīlas līgums nozīmē to, ka Jums saglabāsies īpašuma tiesības uz transportlīdzekli, taču mums būs tiesības pieprasīt automobiļa pārdošanu gadījumā, ja Jums radīsies grūtības ar kredīta atmaksu. Inbank nodibinās reģistrētu ķīlu pēc tam, kad automobilis būs reģistrēts ar jūsu vārdu. Jūs pilnvarosiet mūs nodibināt reģistrētu ķīlu kredītlīguma noslēgšanas brīdī.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PIRMS LĪGUMA PARAKSTĪŠANAS

Kārtīgi apsveriet, vai auto līzings ir Jums piemērotākā izvēle, ņemot vērā Jūsu vajadzības un finanšu stāvokli.

 • Lūdzam pirms līguma parakstīšanas uzmanīgi izlasīt to un šaubu gadījumā sazināties ar mūsu speciālistiem un noskaidrot Jums interesējošo informāciju.
 • Esiet informēti par savām iespējām. Atcerieties, ka grūtību rašanās ar maksājumu veikšanu var padarīt Jums aizņemšanos nākotnē vēl grūtāku.
 • Iegūstiet informāciju par Inbank piedāvātajām finansēšanas iespējām mūsu tīmekļa vietnē un no mūsu speciālistiem.
 • Pēc līguma noslēgšanas vēlreiz izlasiet tā noteikumus. Tādējādi Jūs būsiet drošs(-a), ka izpildāt savas saistības pareizi un noteiktajā termiņā.
 • Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties ar Jums. Ja Jūs vēlaties mainīt kredītu uz kādu citu mūsu produktu, apvienot kredītus vai Jums ir grūtības izpildīt savas saistības, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs par to. Tā Jūs izvairīsieties no papildu izdevumiem un tiesvedības.
 • Lūdzu, uzmanīgi izlasiet no mums saņemto informāciju un nekavējoties informējiet mūs, ja jūsu kontaktinformācija mainās.

Aizdevums ir finansiālas saistības. Pirms iesniedzat pieteikumu, lūdzam novērtēt savu finansiālo stāvokli un padomāt, vai aizdevums Jums patiešām ir nepieciešams, lai varētu būt pārliecināts, ka spējat atmaksāt aizdevumu. Jums var nākties maksāt nokavējuma procentus un kompensēt parādu piedziņas izdevumus, ja Jūs neveicat maksājumus noteiktajā termiņā, un tas var apgrūtināt turpmāko aizdevumu saņemšanu no Inbank un citām finanšu iestādēm. Pirms izlemjat, iesakām izlasīt informāciju Patērētāju tiesību aizsardzības centra tīmekļa vietnē  https://www.ptac.gov.lv/, aizdevuma noteikumus un nosacījumus, kredīta reprezantīvos piemērus un pirmslīguma informāciju.