Auto kredīts Plus JAUNUMS! Elastīgs auto kredīts jebkura auto iegādei

JAUNUMS! Elastīgs auto kredīts jebkura auto iegādei

EUR
Ikmēneša maksājums

- EUR

Vērtības atlikums - EUR

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz aptuvenu priekšstatu par ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu. 

Kāpēc izvēlēties Inbank Auto kredītu Plus?

Atšķirībā no parasta auto kredīta, Auto kredīts Plus ir kredīts ar atlikušo vērtību, kas ļaus samazināt ikmēneša maksājumu. Ar Auto kredīts Plus varat iegādāties jebkuru auto līdz pat 30 000 eiro. Atlikušo vērtību varēsiet veikt pēdējā maksājumā vai sagatavot jaunu maksājumu grafiku atlikumam.

No 3.9 % gadā + 6 mēn. Euribor

Bez pirmās iemaksas un obligātas KASKO.

Termiņš no 24-84 mēnešiem

Īpašumtiesības uzreiz uz Tava vārda

Pieteikties Auto kredīts Plus ir vienkārši!

1

Aizpildi pieteikumu

Izvēlies sev vēlamo summu un atmaksas termiņu.
2

Saņem lēmumu un paraksti līgumu

Līgumu var parakstīt ar elektronisko parakstu vai Smart ID. Ar līgumu Jūs pilnvarojat Inbank nodibināt komercķīlu uz automobili, kuru iegādāsieties. Ķīlas tiesības būs spēkā līdz kredīta termiņa beigām.

Iegādājieties transportlīdzekli

Naudas pārskaitījums tiek veikts vienas darba dienas laikā. Izmanto naudu izvēlētā transportlīdzekļa iegādei 30 dienu laikā pēc aizdevuma summas saņemšanas.

Noteikumi un nosacījumi

Summa: 15 000 - 30 000 EUR

Termiņš: 24 - 84 mēneši

Procentu likme: no 3.9% + 6 mēn. Euribor

Līguma administrēšanas maksa: 2.95 EUR mēnesī, kas ir iekļauti ikmēneša maksājumā

MĒS VARAM PIEDĀVĀT JUMS AUTO KREDĪTU PLUS, JA:

 • Jums ir vismaz 21 gads un esat Latvijas pilsonis(-e) vai Jums ir uzturēšanās atļauja
 • Jūsu mēneša neto ienākumi ir vismaz 600 EUR
 • Jūs pienācīgi izpildāt savas finanšu saistības
 • Jūs iesniedzat iegādātā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības kopiju 30 dienu laikā no kredīta summas izmaksas brīža, nosūtot to uz e-pasta adresi info@inbank.lv
 • Jūs pilnvarojat mūs nodibināt reģistrētu ķīlu uz transportlīdzekli, kas tiks iegādāts saskaņā ar auto kredīts plus līgumu

KREDĪTA ATMAKSA PIRMS TERMIŅA

Jūs varat veikt auto kredīta plus summas atmaksu pirms termiņa daļējā vai pilnā apjomā jebkurā laikā, un tādā gadījumā jums nebūs jāmaksā procenti vai citas maksas par laiku, kurā neesat izmantojis(-usi) kredītu. Jūs to varat izdarīt, iesniedzot rakstisku pieteikumu Inbank klientu apkalpošanas daļai un norādot atmaksājamo summu un datumu, kurā plānojat veikt atmaksu. Pēc tam mēs informēsim Jūs par galīgo summu, kas jāatmaksā.

REĢISTRĒTAS ĶĪLAS NODIBINĀŠANA

Auto kredīta plus līgumu iespējams noslēgt tikai tad, ja tiek nodibināta reģistrēta ķīla uz iegādājamo transportlīdzekli. Reģistrētas ķīlas līgums nozīmē to, ka Jums saglabāsies īpašuma tiesības uz transportlīdzekli, taču mums būs tiesības pieprasīt automobiļa pārdošanu gadījumā, ja Jums radīsies grūtības ar kredīta atmaksu. Inbank nodibinās reģistrētu ķīlu pēc tam, kad automobilis būs reģistrēts ar jūsu vārdu. Jūs pilnvarosiet mūs nodibināt reģistrētu ķīlu kredītlīguma noslēgšanas brīdī.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PIRMS LĪGUMA PARAKSTĪŠANAS

Kārtīgi apsveriet, vai auto kredīts plus ir Jums piemērotākā izvēle, ņemot vērā Jūsu vajadzības un finanšu stāvokli.

 • Lūdzam pirms līguma parakstīšanas uzmanīgi izlasīt to un šaubu gadījumā sazināties ar mūsu speciālistiem un noskaidrot Jums interesējošo informāciju.
 • Esiet informēti par savām iespējām. Atcerieties, ka grūtību rašanās ar maksājumu veikšanu var padarīt Jums aizņemšanos nākotnē vēl grūtāku.
 • Iegūstiet informāciju par Inbank piedāvātajām finansēšanas iespējām mūsu tīmekļa vietnē un no mūsu speciālistiem.
 • Pēc līguma noslēgšanas vēlreiz izlasiet tā noteikumus. Tādējādi Jūs būsiet drošs(-a), ka izpildāt savas saistības pareizi un noteiktajā termiņā.
 • Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties ar Jums. Ja Jūs vēlaties mainīt kredītu uz kādu citu mūsu produktu, apvienot kredītus vai Jums ir grūtības izpildīt savas saistības, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs par to. Tā Jūs izvairīsieties no papildu izdevumiem un tiesvedības.
 • Lūdzu, uzmanīgi izlasiet no mums saņemto informāciju un nekavējoties informējiet mūs, ja jūsu kontaktinformācija mainās.

Aizdevums ir finansiālas saistības. Pirms iesniedzat pieteikumu, lūdzam novērtēt savu finansiālo stāvokli un padomāt, vai aizdevums Jums patiešām ir nepieciešams, lai varētu būt pārliecināts, ka spējat atmaksāt aizdevumu. Jums var nākties maksāt nokavējuma procentus un kompensēt parādu piedziņas izdevumus, ja Jūs neveicat maksājumus noteiktajā termiņā, un tas var apgrūtināt turpmāko aizdevumu saņemšanu no Inbank un citām finanšu iestādēm. Pirms izlemjat, iesakām izlasīt informāciju Patērētāju tiesību aizsardzības centra tīmekļa vietnē  https://www.ptac.gov.lv/, aizdevuma noteikumus un nosacījumus, kredīta reprezantīvos piemērus un pirmslīguma informāciju.