Remonta kredīts Jā, Jūsu mājokļa uzlabošanas idejām!

Jā, Jūsu mājokļa uzlabošanas idejām!

EUR
Ikmēneša maksājums

- EUR

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz aptuvenu priekšstatu par ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu. 

Kādēļ izvēlēties Inbank remonta kredītu?

Inbank remonta kredīts – lielāku un mazāku mājas remontdarbu veikšanai. Krāsojiet sienas, dekorējiet mājokli, atjaunojiet jumtu vai labiekārtojiet savu piemājas dārzu. Saņemiet remonta kredītu līdz 15 000 EUR dažu minūšu laikā, noformējot to tiešsaistē un neizejot no mājām. Remonta kredītam nav nepieciešama pirmā iemaksa vai īpašuma ieķīlāšana. Izvēlotoies remonta kredītu – savas ieceres varēsiet sākt realizēt jau šodien, bet atmaksāt pa daļām vēlāk.

Procentu likme sākot no 7,9% gadā

Aizdevuma summa: 3000 EUR - 15 000 EUR

Atliktais maksājums - pirmos 3 mēnešus nemaksā neko

Lēmums - dažās minūtēs; Nauda kontā - 1 dienas laikā

Bez pirmās iemaksas un ķīlas

Pakalpojums pieejams visu Latvijas banku klientiem

Pieteikties remonta kredītam ir vienkārši!

1

Aizpildi pieteikumu

Kredīta kalkulatorā izvēlies sev vēlamo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Tad spied uz pogas “Pieteikties” un aizpildi kredīta pieteikumu.
2

Saņem lēmumu

Pēc pilnīgas reģistrācijas formas aizpildīšanas un dokumentu pievienošanas mūsu kredītu izskatīšanas sistēma dos automātisku lēmumu.
3

Paraksti līgumu no mājām

Līgumu noslēdz izmantojot 0.01 EUR pārskaitījumu, mūsu birojā vai izmantojot drošu elektronisko parakstu, vai saņemot līgumu uz mājām ar kurjera starpniecību.

Saņem naudu savā kontā

Pārskaitījums tiek veikts vidēji 30 minūšu laikā no līguma parakstīšanas brīža. Atkarībā no līguma noslēgšanas vieda, pārskaitījuma laiks var ieilgt līdz 1 darba dienai.

Noteikumi un nosacījumi remonta kredītam

Aizdevuma summa: 3 000 - 15 000 EUR

Periods: 6 - 72 mēneši

Procentu likme: sākot no 7,9% gadā

Noformēšanas maksa: 0 EUR

Ikmēneša apkalpošanas maksa: 3.50 EUR

Aizdevuma summa, kuru varam Jums piedāvāt, ir atkarīga no Jūsu ikmēneša ienākumiem un esošajām saistībām.

MĒS VARAM JUMS PIEDĀVĀT REMONTA KREDĪTU, JA;

  • Jūs esat Latvijas Republikas pilsonis vai rezidents vecumā no 21-70 gadiem
  • Jūsu ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Jums nav kavētu maksājumu vai nenokārtotu parādsaistību

IDENTIFIKĀCIJA

Personu apliecinošie dokumenti, ko pieņemam, ir Latvijas Republikā izdota un derīga personas ID karte un pase.

Nauda tiks pārskaitīta Jums uz bankas kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Swedbank klienti kredīta summu savā bankas kontā saņems aptuveni 60 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas, taču citu banku klienti – nākošajā dienā.

AIZDEVUMA PIRMSTERMIŅA ATMAKSA

Jūs varat atmaksāt remonta kredītu jebkurā laikā pirms termiņa - pa daļām vai pilnā apmērā.  Kredīta atmaksas pieteikumu jānosūta uz info@inbank.lv, norādot: savus personas datus, līguma numuru un datumu, kurā plānots veikt pilnīgu kredīta atmaksu.  Kredīta pirmstermiņa atmaksa pilnā apmērā tiek veikta bez maksas.

Jums ir tiesības pārtraukt līgumu. Lai šī tiesības izmantotu, Jums ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc līguma noslēgšanas ir jāiesniedz Inbank iesniegums un ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no iesnieguma datuma jāatmaksā Inbank patēriņa kredīts pilnā apjomā kopā ar procentiem, kas aprēķināti no patēriņa kredīta izsniegšanas datuma līdz patēriņa kredīta atmaksas datumam. Procentus aprēķina pēc procentu likmes, par kuru puses ir vienojušās.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PIRMS LĪGUMA PARAKSTĪŠANAS

Rūpīgi pārdomājiet, vai remonta kredīts ir piemērots variants, ņemot vērā savas vajadzības un finanšu stāvokli.

  • Rūpīgi izlasiet līguma noteikumus pirms tā parakstīšanas un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai noskaidrotu sev interesējošo informāciju.
  • Apznieties savas iespējas. Ņemiet vērā, ka maksājumu grūtību rašanās var nākotnē Jums padarīt aizņemšanos vēl sarežģītāku.
  • Uzziniet par Inbank piedāvātajiem finansēšanas variantiem mūsu Tīmekļa vietne un vai pie mūsu spciālistiem.
  • Pēc līguma noslēgšanas, vēlreiz pārlasiet noteikumus. Tādējādi varat būt pārliecināts, ka izpildīsiet savas saistības pareizi un īstajā laikā.
  • Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties ar Jums. Ja vēlaties mainīt kādu aizdevumu pret kādu citu mūsu produktu, apvienot aizdevumus vai Jums rodas grūtības ar savu saistību izpildi, lūdzu, nekavējoties mūs informējiet. Tas ļaus Jums izvairīties no papildus izdevumiem un tiesvedības.
  • Rūpīgi izlasiet saņemto informāciju no mums un nekavējoties informējiet mūs, ja mainās Jūsu kontaktinformācija.

Aizdevums ir finansiālas saistības. Pirms iesniedzat pieteikumu, lūdzam novērtēt savu finansiālo stāvokli un padomāt, vai aizdevums Jums patiešām ir nepieciešams, lai varētu būt pārliecināts, ka spējat atmaksāt aizdevumu. Jums var nākties maksāt nokavējuma procentus un kompensēt parādu piedziņas izdevumus, ja Jūs neveicat maksājumus noteiktajā termiņā, un tas var apgrūtināt turpmāko aizdevumu saņemšanu no Inbank un citām finanšu iestādēm. Pirms izlemjat, iesakām izlasīt informāciju Patērētāju tiesību aizsardzības centra tīmekļa vietnē  https://www.ptac.gov.lv/, aizdevuma noteikumus un nosacījumus, kredīta reprezantīvos piemērus un pirmslīguma informāciju.